Aktualności

balikk29 stycznia 2015 r. klasy 1a i 1c miały balik karnawałowy w MOK-u. Wszystkie dzieci były przebrane za postaci z różnych bajek. W przepięknej scenerii przedstawiającej królewską komnatę odbył się wspaniały bal z poczęstunkiem. Były również konkursy sprawnościowe. Później przybył gwiazdor, który wręczył dzieciom paczki. Było super!

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem