Aktualności

waste

lotkaDnia 31 października 2014 r. odbyły się  Drużynowe Mistrzostwa Gniezna i Powiatu w badmintonie szkół podstawowych. Organizatorem zawodów byli: SZS Wielkopolska, Urząd Miejski w Gnieźnie, Szkoła Podstawowa nr 6, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie i Kolegium Europejskie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Sędziami zawodów byli: Mariusz Frankowski (Gimnazjum nr 3) i Kamil Murch (SP nr 6).

Zawody przeprowadzono w systemie „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów,  każdy set do piętnastu punktów i na przewagi. Zespoły biorące udział otrzymały pamiątkowe dyplomy, a za I miejsce puchar i nagrody. Dla zawodników nieposiadających swojego sprzętu organizator zapewnił rakiety i lotki  firmy „Yonex”.


 

WYNIKI:

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GNIEZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Kat. Dziewcząt Szkół Podstawowych Miasta Gniezna

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 8

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 6

 

Kat. Chłopców Szkół Podstawowych Miasta Gniezna

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 8

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Kat. Dziewcząt Szkół Podstawowych

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 8

II miejsce ZSG Szczytniki Duchowne

 

Kat. Chłopców Szkół Podstawowych

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6

 

Awans do dalszych gier uzyskały szkoły zajmujące I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatowych.

Dodatkowo Prezes MPK Tomasz Budasz ufundował upominki dla najmłodszych zawodników: Amelii Kujawskiej i Mateusza Czaińskiego.

 

 

REPREZENTACJA SZKOŁY SP 6

Wiktoria Czaińska, Klaudia Kotecka, Julka Rojek, Natasza Mikuła,

Klaudia Kędzierska, Anna Wachowiak, Bartosz Pietrzak, Krzysztof Orczykowski.

Opiekunowie: Panowie K. Murch i T. Ostrowski

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem