Aktualności

waste

andy2Klasy 1d, 1e, 1f  wspólnie bawiły się na spotkaniu andrzejkowym, które oczywiście wypełnione było wieloma wróżbami andrzejkowymi:  wróżby z liczbą, kolorem, butelką, rzucaliśmy monetą do wody i  wiele innych. Dowiedzieliśmy się również skąd wzięła się tradycja Andrzejek. W trakcie zabawy wspólnie tańczyliśmy przy naszych ulubionych przebojach. Było bardzo wesoło. Ciekawi jesteśmy komu sprawdzą się wróżby…?

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem