Aktualności

waste

DSCN0526Pierwszy września przywitał nas pochmurnym niebem, dając znak, że skończyło się upalne lato i czas już wracać do szkoły. Tuż przed godziną 9.00 na boisku zrobiło się tłoczno i gwarno. Dzieci, rodzice i nauczyciele zebrali się, aby  rozpocząć nowy Rok Szkolny 2014/2015.

Starsi uczniowie z uśmiechem witali się z kolegami i koleżankami. Dla 131 pierwszoklasistów było to pierwsze spotkanie w tak szerokim gronie. Maluchy gościły wcześniej w szkole podczas zajęć adaptacyjnych zorganizowanych dla nich pod koniec sierpnia. Wtedy spotkały się tylko ze swoimi wychowawczyniami, teraz wszyscy powitaliśmy ich uroczyście przy dźwiękach muzyki.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom sukcesów oraz wielu okazji do odkrycia talentów, a rodziców zaprosiła do udziału w szkolnym życiu. Ciepłe słowa skierował do wszystkich również ksiądz Jacek Orlik. Do powitania dołączyły się dwie klasy czwarte, które pod opieką Pań Ewy Wasiak i Aleksandry Witczak przygotowały pełną humoru inscenizację.

Po wspólnym spotkaniu na boisku uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Jak co roku poczet sztandarowy reprezentował naszą społeczność podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego, której gospodarzem tym razem była Szkoła Podstawowa nr 3. Byliśmy również obecni podczas uroczystości przy pomniku ku czci poległych i pomordowanych w latach 1939-1945. Składając wiązankę kwiatów, daliśmy wyraz pamięci o tym, że  pierwszy września to również data historyczna.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem