Aktualności

IMG 0105aJuż po raz trzeci odwiedziliśmy gród w Grzybowie. Kiedy jechaliśmy tam dwa lata temu, było nas trochę ponad dwudziestu. Tym razem potrzebny był autokar na pięćdziesiąt osób. Dopisała nie tylko frekwencja, ale i pogoda, atrakcje no i oczywiście dobre humory. Walki wojów, strzelanie z łuku, lepienie z gliny na kole garncarskim, poszukiwanie skarbów ukrytych w ziemi. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Już czekamy na przyszły rok.

 

 

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem