W niedzielny poranek 17 września na placu przykatedralnym jak co roku od 40 lat odbyły się biegi młodzieży szkolnej. Biegi te poprzedzają bieg główny który jest najstarszym biegiem w Polsce wśród półmaratonów.

Od godziny 10-tej w różnych kategoriach wiekowych rywalizowali młodzi biegacze na różnych dystansach. Naszą szkołę reprezentowało około 50 uczniów. Wszystkim uczestnikom tych biegów młodzieżowych serdecznie gratulujemy ale w szczególności na wielkie słowa uznania i pochwały zasługują:

MIKOŁAJ CIEŚLEWICZ z klasy 4C za zajęcie I miejsca

MATEUSZ JAKUBOWSKI z klasy 5A za zajęcie II miejsca