Aktualności

waste

W niedzielny poranek 17 września na placu przykatedralnym jak co roku od 40 lat odbyły się biegi młodzieży szkolnej. Biegi te poprzedzają bieg główny który jest najstarszym biegiem w Polsce wśród półmaratonów.

Od godziny 10-tej w różnych kategoriach wiekowych rywalizowali młodzi biegacze na różnych dystansach. Naszą szkołę reprezentowało około 50 uczniów. Wszystkim uczestnikom tych biegów młodzieżowych serdecznie gratulujemy ale w szczególności na wielkie słowa uznania i pochwały zasługują:

MIKOŁAJ CIEŚLEWICZ z klasy 4C za zajęcie I miejsca

MATEUSZ JAKUBOWSKI z klasy 5A za zajęcie II miejsca

MILENA WOJTASZEK z klasy 3A za zajęcie III miejsca

KRZYSZTOF SIERADZKI z klasy 3A za zajęcie III miejsca

WANESSA SIERAKOWSKA z klasy 4B za zajęcie III miejsca

MICHAŁ NOWACKI z klasy 6A za zajęcie III miejsca

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem