Aktualności

W dniach 25 i 26. 10.2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Gnieźnie rozegrano Finały Mistrzostw Gniezna i Powiatu w Drużynowym Badmintonie dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrano w systemie grupowym i pucharowym. W kategorii dziewcząt udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych nr 3, 6 i 8. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

SP 6 – SP 8  (0- 3)

SP 3 – SP 6  (3-0)

SP 8 – SP 3 (2-3)

Nasza reprezentacja w składzie: Iga Bielarz i Magdalena Dziel, zajęła trzecie miejsce.

Następnego dnia do rozgrywek przystąpili chłopcy ze szkół podstawowych nr 6 i 8. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla SP 6.

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Kamiński i Nikodem Przybyła, którzy awansowali tym samym do Mistrzostw Powiatu. W Mistrzostwach Powiatu nasza reprezentacja uległa SP w Szczytnikach Duchownych (2-3) i zajęła drugie miejsce, awansując do Finału Rejonu Poznań Teren Wschód.

Drużyny dziewcząt i chłopców przygotowywali do zawodów i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Kamil Murch i Jarosław Glinkowski.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem