Aktualności

W hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 przy ulicy Łubieńskiego w Gnieźnie 7  listopada  odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w kategorii dziewcząt.

W zawodach wzięło udział 6 szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna: SP 2, SP 3, SP 5, SP 6, SP 8 i SP 9. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrały między sobą poszczególne spotkania.

Nasza reprezentacja swoje mecze  rozgrywała w grupie „B” z SP 2 i SP 3. 

Wyniki spotkań grupy „B”:

SP 2 – SP 6                          3 : 1

SP 2 – SP 3                          2 : 1

SP 6 – SP 3                          3 : 2

W efekcie odniesionego jednego zwycięstwa i jednego remisu zostaliśmy sklasyfikowani na drugim miejscu w grupie i uzyskaliśmy awans do półfinału rozgrywek, w którym spotkaliśmy się z reprezentacją SP 9. Po bardzo zaciętym spotkaniu nasz zespół pokonał rywali  3:2 uzyskując awans do głównego finału. W decydującym meczu całego turnieju nasza reprezentacja spotkała się z drużyną gospodarzy, czyli SP 2, której uległa 2:3 zdobywając II miejsce w Mistrzostwach Gniezna.

Na zakończenie turnieju zespoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały dyplom i pamiątkowe medale.

Reprezentacja naszej szkoły: Oliwia Konieczna, Zuzanna Wojciechowska, Martyna Zielińska, Natasza Glubiak, Oliwia Tomczak-Nitka, Weronika Gawłowska, Kinga Giętkowska, Jagoda Mikuła i Anna Koch.

Zespół przygotowali i prowadzili:  p. Jarosław Glinkowski i p. Kamil Murch.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY!!!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem