Aktualności

 

Cóż tu powiedzieć- egzamin zdany!

Takich pierwszaków chętnie witamy!

Sporo już wiecie, sporo umiecie,

dalej się tutaj kształcić będziecie!

 

Dnia 27 października 2017 r. do grona społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 6 zostało przyjętych 50 nowych uczniów. Po złożeniu uroczystego ślubowania zostali oni pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 6.Pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym wicedyrektor Izabela Maćkowiak pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. (…)” Na zakończenie, by upamiętnić to wyjątkowe wydarzenie wychowawczynie klas wręczyły pamiątkowe dyplomy.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem