Aktualności

Trwa karnawał, a zatem czas na wspólne zabawy. W miniony piątek Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 zaplanowała Bal Karnawałowy dla klas I-III, który odbył się w MOK-u.

Morska tematyka jest dla dzieci bardzo ciekawa i inspirująca, chociażby za sprawą serii filmów ”Piraci z Karaibów”. Animatorzy mieli przygotowane zabawy, które świetnie sprawdziły się nie tylko pod hasłem pirackiej zabawy. Wspólna zabawa miała zachęcić dzieci do poszukiwania pirackiego skarbu. Wszyscy wraz ze swoimi kapitanami grup rozwiązywali kolejne zadania. Każde prawidłowo wykonane zadanie, to zbieranie kolejnych punktów (dukatów) przez grupę. Po dwóch godzinach zabawy, przeplatanej konkursami - nadszedł czas na „Pasowanie na pirata.”

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem