Aktualności

waste

4 kwietnia 2018 r. klasy 3c i 3e odwiedziły Poznański Park Naukowo-Technologiczny „Laboratorium wyobraźni”. Na miejscu uczniowie zostali podzieleni na grupy i wzięli udział w trojakiego rodzaju zajęciach. Na początku były zabawy matematyczno-logiczne oraz konstrukcyjne. Następnie uczestnicy zamienili się w przyrodników – przez lupę obserwowali wygląd ślimaka i żuka oraz budowali „kartonowy” ekosystem. Na koniec odbyły się doświadczenia z dziedziny fizyki dot. zjawiska emisji fal oraz promieniowania UV i podczerwieni. Nauka poprzez zabawę to jest to!

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem