Aktualności

„W naszej szkole rozwijają się zdolności.

Tu się nigdy na nikogo nikt nie złości.

Nie jesteśmy może aniołami, ale my jesteśmy dzieci postępowe,

my lubimy lody śmietankowe i spodnie dżinsowe.

Posiadamy też talentów wiele, co oświadczyć się skromnie ośmielę.

A więc proszę zobaczcie Państwo sami, jak tańczymy i śpiewamy”.

 

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyła się kolejna edycja Pokazu Talentów uczniów naszej szkoły. Jak zwykle impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno licznych uczestników, jak i rodziców oraz nauczycieli, którzy wspierali i dopingowali wszystkich występujących.

Na scenie można było podziwiać przeróżne talenty: wokalne, muzyczne, akrobatyczne, recytatorskie oraz plastyczne, a także ciekawe choreografie taneczne. Pokazy przeplatane były występami naszych szkolnych ”Zygzaków”, które w zabawnej piosence zachwalały naukę w „Szóstce”.

Impreza była bardzo udana. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodką niespodzianką. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję, podczas której odkryjemy wielkie talenty naszych uczniów.

                                                                                                                                    Oliwia Górna

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem