Aktualności

„W naszej szkole rozwijają się zdolności.

Tu się nigdy na nikogo nikt nie złości.

Nie jesteśmy może aniołami, ale my jesteśmy dzieci postępowe,

my lubimy lody śmietankowe i spodnie dżinsowe.

Posiadamy też talentów wiele, co oświadczyć się skromnie ośmielę.

A więc proszę zobaczcie Państwo sami, jak tańczymy i śpiewamy”.

 

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyła się kolejna edycja Pokazu Talentów uczniów naszej szkoły. Jak zwykle impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno licznych uczestników, jak i rodziców oraz nauczycieli, którzy wspierali i dopingowali wszystkich występujących.

Na scenie można było podziwiać przeróżne talenty: wokalne, muzyczne, akrobatyczne, recytatorskie oraz plastyczne, a także ciekawe choreografie taneczne. Pokazy przeplatane były występami naszych szkolnych ”Zygzaków”, które w zabawnej piosence zachwalały naukę w „Szóstce”.

Impreza była bardzo udana. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodką niespodzianką. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję, podczas której odkryjemy wielkie talenty naszych uczniów.

                                                                                                                                    Oliwia Górna

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem