Aktualności

waste

W poniedziałek, 18 maja w szkole odbył się Wiosenny Turniej Szachowy. Na starcie turnieju stanęło 26 młodych szachistów. Do grona dołączyli najmłodsi szachiści z klasy pierwszej. Każdy zawodnik rozegrał 5 dziesięciominutowych partii.

 

Zwycięstwo odnieśli:

 

W kategorii dziewcząt

I miejsce - Lena Frąckowiak

II miejsce - Anna Oszutowska

III miejsce – Antonina Kasprzyk

 

W kategorii chłopców:

I miejsce  - Karol Szeszycki

II miejsce - Karol Kobrzyński

III miejsce – Dawid Jaworski

 

Turniej sędziował Kamil Żurawski.

 

Gratulujemy!!!

https://animoto.com/play/j4n4iUb1GQ1oMKpGJCl0nA

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem