Aktualności

waste

W piękny słoneczny dzień uczniowie klas 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do „Nenufar Club” w Kościanie, gdzie uczestniczyli w zajęciach rekreacyjno-edukacyjnych pt. „Z piratami dookoła świata”. Celem zajęć było odnalezienie zaginionego skarbu „Białego Nenufaru”. W wiosce pirackiej przywitał nas Kapitan Chlup wraz ze swoją załogą: Piratką Piranią i Piratem Wiosło. Wspólnie wyruszyliśmy tratwą w podróż ku poszukiwaniu zaginionego skarbu. Podczas podróży zwiedzili Egipt gdzie poznaliśmy wynalazki Egipcjan oraz uczyliśmy się odczytywać hieroglify. Kolejną atrakcją było dotarcie do Wioski Indiańskiej, gdzie poznaliśmy legendy Indiańskie oraz tańczyliśmy taniec przyjaźni przebrani w indiańskie stroje. Podczas wyprawy odnajdywaliśmy wskazówki i mapy z drogą do skarbu. Wyprawa zakończyła się pomyślnie. Przeżytą przygodę będziemy na długo wspominać.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem