Aktualności

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna wraz z Urzędem Miejskim zorganizowała konkurs plastyczny na pocztówkę okolicznościową pod tytułem - "Polska to lubię". W konkursie wzięła udział duża grupa uczniów. 

Laureatem I miejsca w kategorii kl I-III  jest Stanisław Lorek, a w kategorii kl IV-VII Paweł Borowski. 

Wyróżnienie otrzymali uczniowie z klasy 1a:

- Maja Witek

- Robert Borowski

- Amadeusz Ostrowski

- Jakub Fiałkowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem