Aktualności

waste

Stało się. Nastał trzeci września. Z bagażem wspomnień, opalenizną i większym lub mniejszym entuzjazmem wracamy do szkoły. Tutaj Pani Dyrektor i reszta nauczycieli powitała nas uśmiechem. Po licznych przemówieniach nadszedł czas na część artystyczną - wspaniałe przedstawienie przygotowane przez panią Aleksandrę Witczak i jej klasę - już 5A, a także żywiołowy taniec dziewczyn z siódmej klasy. Trzeba przyznać, że wszystkim aż nogi rwały się do zabawy.

W  tym roku w "Szóstce" nową wiedzę zdobywać będzie 19 klas, w tym dwie pierwsze - serdecznie witamy młodszych kolegów i koleżanki w naszych progach. Mamy nadzieję, że jak najlepiej wspominać będziecie szkolne lata. Warto też wspomnieć, że dwie ósme klasy ten rok spędzą na przygotowaniach do egzaminów - trzymajmy za nich kciuki. W naszej szkole witamy również nowych nauczycieli. Wierzymy, że miło będzie pracować się Państwu w naszych murach, życzymy dużo cierpliwości!

Przez wakacje, wiadomo, wiele zmian - ktoś urósł, ktoś ściął włosy, koleżanka wypiękniała, a kolega wyprzystojniał. Duże zmiany także w naszej szkole - pomalowane korytarze, kończące się już prace nad miasteczkiem rowerowym, a także, ku uciesze starszych klas, nowo powstała  pracownia chemiczna - pełna chemikaliów, gotowa na eksperymenty.

Choć patrząc na wakacyjne zdjęcia i wspominając letnie przygody, z tęsknoty za wolnością możemy ocierać łzy, to nie załamujmy się, w szkole czekają na nas koledzy i koleżanki, szkolne plotki i kółka zainteresowań. Z nową energią wracajmy do szkolnych ław i wykorzystajmy jak najlepiej 41 tygodni pozostałych do wakacji.

Matylda Jaworska, kl. 8b

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem