Aktualności

Stało się. Nastał trzeci września. Z bagażem wspomnień, opalenizną i większym lub mniejszym entuzjazmem wracamy do szkoły. Tutaj Pani Dyrektor i reszta nauczycieli powitała nas uśmiechem. Po licznych przemówieniach nadszedł czas na część artystyczną - wspaniałe przedstawienie przygotowane przez panią Aleksandrę Witczak i jej klasę - już 5A, a także żywiołowy taniec dziewczyn z siódmej klasy. Trzeba przyznać, że wszystkim aż nogi rwały się do zabawy.

W  tym roku w "Szóstce" nową wiedzę zdobywać będzie 19 klas, w tym dwie pierwsze - serdecznie witamy młodszych kolegów i koleżanki w naszych progach. Mamy nadzieję, że jak najlepiej wspominać będziecie szkolne lata. Warto też wspomnieć, że dwie ósme klasy ten rok spędzą na przygotowaniach do egzaminów - trzymajmy za nich kciuki. W naszej szkole witamy również nowych nauczycieli. Wierzymy, że miło będzie pracować się Państwu w naszych murach, życzymy dużo cierpliwości!

Przez wakacje, wiadomo, wiele zmian - ktoś urósł, ktoś ściął włosy, koleżanka wypiękniała, a kolega wyprzystojniał. Duże zmiany także w naszej szkole - pomalowane korytarze, kończące się już prace nad miasteczkiem rowerowym, a także, ku uciesze starszych klas, nowo powstała  pracownia chemiczna - pełna chemikaliów, gotowa na eksperymenty.

Choć patrząc na wakacyjne zdjęcia i wspominając letnie przygody, z tęsknoty za wolnością możemy ocierać łzy, to nie załamujmy się, w szkole czekają na nas koledzy i koleżanki, szkolne plotki i kółka zainteresowań. Z nową energią wracajmy do szkolnych ław i wykorzystajmy jak najlepiej 41 tygodni pozostałych do wakacji.

Matylda Jaworska, kl. 8b

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem