Aktualności

waste

Kapituła Plebiscytowa dziękuje wszystkim, którzy złożyli swoje propozycje, było ich blisko 40.  Po ich wnikliwej analizie  zdecydowano, że do  II etapu przechodzą 3 spośród zaproponowanych imion:  Henryk, Wiktor i Staś. Do glosowania zapraszamy wszystkich Rodziców, Uczniów i Pracowników Szkoły.  Głosowanie zakończy się 21 września o 12.00. 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem