Aktualności

waste

W naszym plebiscycie oddano 334 głosy. Najwięcej głosów (176) otrzymała propozycja STAŚ, zgłoszona przez Łukasza Michalaka.

2018 09 23 0020

Imię to pochodzi od imienia bohatera powieści H. Sienkiewicza - Stasia Tarkowskiego. Jest on postacią literacką występującą w powieści "W pustyni i w puszczy", obdarzoną przez autora wieloma godnymi naśladowania cechami: siłą, zręcznością, odpowiedzialnością, zdolnościami do nauki, a także patriotyzmem. Imię to będzie przypominało wszystkich młodych Polaków, niewiele starszych od uczniów naszej szkoły, którzy swoje młode lata, a często i życie, oddali dla Ojczyzny. Będzie też upamiętniało patrona naszej Szkoły, Henryka Sienkiewicza, którego pióro było ważnym orężem w walce o niepodległość Polski.

stas

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Teraz pozostaje nam czekać na obrady Rady Miasta, która nasz wniosek o ustanowienie pomnika przyrody podda ocenie i podejmie decyzję w tej sprawie. Patrząc na to piękne drzewo wierzymy, że Rada Miasta nie będzie miała wątpliwości, że nasz jesion zasługuje na status pomnika przyrody, zielonego symbolu naszej niepodległej Ojczyzny.

stas

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem