Aktualności

waste

Dnia 13.09.18 r. uczniowie klasy 2b uczestniczyli w warsztatach „ Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę w Gnieźnie. Ideą warsztatów jest rozwijanie u dzieci zdolności manualnych, rozwijanie zainteresowań w kierunku majsterkowania, pobudzanie wyobraźni a także zwiększenie świadomości ekologicznej. Uczniowie z pomocą pracowników Castoramy wykonali drewniane modele samolotu przy użyciu prostych narzędzi:  młotka i gwoździ. Podczas pobytu pogłębili swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska biorąc udział w konkursach wiedzy. Za wykonane zadania uczniowie otrzymali dyplomy, upominki oraz wykonane samodzielnie modele samolotu.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem