Aktualności

waste

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła uczniom klasy 2a i 2b, którzy w ramach akcji „Sprzątanie świata” aktywnie wzięli w niej udział. Uczniowie wyposażeni w rękawiczki, worki na śmieci ruszyli wyznaczoną trasą poskromić śmieci. Celem akcji było uświadomienie uczniom jak ważne jest dbanie o środowisko przyrodnicze w którym żyjemy. Wszyscy aktywnie porządkowali okolice naszej szkoły, co widać po ilości zebranych worków ze śmieciami. W tym roku obchodzimy jubileusz 25- lecia tej akcji.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem