Aktualności

W sobotę 29 września w Filharmonii Poznańskiej miała miejsce inauguracja 51 sezonu ProSinfoniki zatytułowanego „Muzyka Młoda”. Na pierwszy koncert z tego cyklu pt. „W poszukiwaniu idealnego dźwięku” pojechaliśmy wraz z panią Magdaleną Dutkiewicz oraz panią Małgorzatą Reszko. Był to także jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia ProSinfoniki  (i moja trzecia inauguracja). Ten koncert był szczególnie bogaty we wrażenia. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć  wirtuozów: Łukasza Byrdego grającego na fortepianie oraz  Koreankę Bomsori Kim grającą na skrzypcach, przy wsparciu  członków orkiestry Filharmonii Poznańskiej. Soliści grali świetnie, ale  zwłaszcza Kim zachwyciła  słuchaczy, którzy  długo ją oklaskiwali. Mnie osobiście muzyka bardzo przypadła do gustu, co miało pozytywny wpływ na resztę dnia. Dla takich  wrażeń warto w sobotę wstać wcześnie!

                                                                                                                                                            Prezes szkolnego koła Pro Sinfoniki  Jakub Zieliński 8A

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem