Aktualności

29. września, odbył się corocznie rozgrywany, Jesienny Bieg Osiedla Winiary. W jego 28. edycji licznie udział wzięli, uczniowie naszej szkoły. W idealną pogodę do biegania (zimno w cieniu a ciepło w słońcu) reprezentacja „szóstki”, zaprezentowała się naprawdę imponująco. Po zeszłorocznym sukcesie, jakim było 3 miejsce w drużynowej klasyfikacji szkół podstawowych, poprzeczka na ten rok, została zawieszona naprawdę wysoko. No i nasi „biegacze” nie zawiedli. W klasyfikacji drużynowej, poprawili wynik o jedno oczko, meldując się na wyśmienitym drugim miejscu, ulegając jedynie SP12 i to tylko o 7 pkt, co było minimalną różnicą, bo przewaga „naszych” nad SP2 z Witkowa, które zajęło 3 miejsce, wyniosło aż 27pkt.

 

Biegi rozgrywane były w wielu kategoriach wiekowych. Największy „Knock Out”, nasza reprezentacja zafundowała reszcie stawki, w kategorii dziewcząt 2010-2011, gdzie nasze uczennice stanęły, na każdym z trzech stopni podium, kolejno:

1 miejsce: Zuzanna Gbur,

2 miejsce: Iga Sadło,

3 miejsce: Kornelia Rostkowska.

Kolejne indywidualne sukcesy naszych uczniów:

Kat. chłopcy 2010-2011: 3 miejsce Michał Jakubowski

Kat. chłopcy 2008-2009: 1 miejsce Milan Głowacki

Do tego wiele miejsc zaraz za podium, które były wysoko punktowane do w/w klasyfikacji drużynowej. Może kolejny rok będzie jeszcze bardziej udany. Brawa dla wszystkich startujących!!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem