Aktualności

29. września, odbył się corocznie rozgrywany, Jesienny Bieg Osiedla Winiary. W jego 28. edycji licznie udział wzięli, uczniowie naszej szkoły. W idealną pogodę do biegania (zimno w cieniu a ciepło w słońcu) reprezentacja „szóstki”, zaprezentowała się naprawdę imponująco. Po zeszłorocznym sukcesie, jakim było 3 miejsce w drużynowej klasyfikacji szkół podstawowych, poprzeczka na ten rok, została zawieszona naprawdę wysoko. No i nasi „biegacze” nie zawiedli. W klasyfikacji drużynowej, poprawili wynik o jedno oczko, meldując się na wyśmienitym drugim miejscu, ulegając jedynie SP12 i to tylko o 7 pkt, co było minimalną różnicą, bo przewaga „naszych” nad SP2 z Witkowa, które zajęło 3 miejsce, wyniosło aż 27pkt.

 

Biegi rozgrywane były w wielu kategoriach wiekowych. Największy „Knock Out”, nasza reprezentacja zafundowała reszcie stawki, w kategorii dziewcząt 2010-2011, gdzie nasze uczennice stanęły, na każdym z trzech stopni podium, kolejno:

1 miejsce: Zuzanna Gbur,

2 miejsce: Iga Sadło,

3 miejsce: Kornelia Rostkowska.

Kolejne indywidualne sukcesy naszych uczniów:

Kat. chłopcy 2010-2011: 3 miejsce Michał Jakubowski

Kat. chłopcy 2008-2009: 1 miejsce Milan Głowacki

Do tego wiele miejsc zaraz za podium, które były wysoko punktowane do w/w klasyfikacji drużynowej. Może kolejny rok będzie jeszcze bardziej udany. Brawa dla wszystkich startujących!!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem