Klasa 3A udała się pod koniec  tygodnia na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego, aby tam spotkać się z niezwykle wyjątkowymi zwierzakami, jakimi są alpaki. Alpaki są krewnymi wielbłąda pochodzącymi z Ameryki Południowej. Sam ich wygląd wzbudza sympatię, dlatego bez żadnych oporów głaskaliśmy, przytulaliśmy i karmiliśmy je. Podczas  pobytu w Naszej Zagrodzie dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji o alpakach. Alpakoterapia - to zajęcia, które prowadzone są dla dzieci z ADHD, dzieci z autyzmem, a także dla dzieci niepełnosprawnych. Oprócz alpak naszą uwagę zwróciły również inne zwierzęta: świnki węgierskie, króliki, oraz psy. Na zakończenie udaliśmy się na pyszną kiełbaskę z ogniska. Po posiłku był czas na zabawę – skakanie na trampolinie, zabawy  w drewnianym domku, rzuty do kosza. Był to świetny sposób na pożegnanie lata.

Dziękujemy właścicielom Zagrody za ciekawą lekcję i miłą atmosferę.