W dniu 16.10.2018 rozegrane zostały Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych (w ramach rozgrywek młodzieży szkolnej) w piłce nożnej halowej zwanej futsalem. Nasza szkoła została przydzielona do grupy D, w której rywalizowaliśmy ze szkołą SP10/G4 i SP3.

Wyniki grupy D:

SP6 – SP10/G4 – 0:0

SP6 – SP3 – 3:0

Po remisie i wygranej awansowaliśmy z pierwszego miejsca w grupie D do półfinału gdzie trafiliśmy na późniejszego triumfatora tych rozgrywek SP1/G1 z którym przegraliśmy 0:5.

Pozostał nam mecz o trzecie miejsce w którym w regulaminowym czasie gry nie nastąpiło rozstrzygnięcie (0:0) dopiero karne wyłoniły zwycięzcę i była to SP6 pokonując Szkołę Rodzice Dzieciom w stosunku 5:4.

Naszą szkołę reprezentowali:

Bagrowski Marcin, Kuszak Maks, Stawski Tomasz, Synoradzki Jakub, Kryszak Igor, Śniegowski Patryk, Boerstler Bruno.

Drużynę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Jarosław Glinkowski i Tomasz Ostrowski.