Aktualności

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mimo braku białego puchu dnia 6 grudnia  długo wyczekiwany Gość wraz z pomocnikami przybył do naszej szkoły. Dzieci radośnie przywitały Go piosenką i wierszem. W tym roku Święty Mikołaj zawitał do klasy 2a i 2b z wyjątkową niespodzianką. Uczniowie otrzymali list od Świętego Mikołaja, w którym zaprosił klasy do wspólnej zabawy w strefie rozrywki Fun Baza. A jak się bawiliśmy? Zobaczcie sami. Fotorelacja w załączeniu.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem