Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mimo braku białego puchu dnia 6 grudnia  długo wyczekiwany Gość wraz z pomocnikami przybył do naszej szkoły. Dzieci radośnie przywitały Go piosenką i wierszem. W tym roku Święty Mikołaj zawitał do klasy 2a i 2b z wyjątkową niespodzianką. Uczniowie otrzymali list od Świętego Mikołaja, w którym zaprosił klasy do wspólnej zabawy w strefie rozrywki Fun Baza. A jak się bawiliśmy? Zobaczcie sami. Fotorelacja w załączeniu.