Aktualności

waste

Uczniowie uczęszczający do świetlicy brali udział w projekcie Poprzez Niepodległą. Członkowie projektu - nauczyciele i uczniowie ze 100 szkół w Polsce wspólnie tworzyli: wirtualny "Przewodnik po Polsce", kalendarium "Droga do niepodległości", bazę pytań i odpowiedzi dotyczących niepodległości oraz poradnik "Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci".  Wspólnie świętowali odzyskanie niepodległości, tworzyli i wysyłali kartki z życzeniami dla wylosowanych partnerów, dzielili się relacjami ze szkolnych uroczystości.  Ostatnim zadaniem projektowym jest zaproszenie  całej społeczności  szkolnej do quizu sprawdzającego  wiedzę historyczną.  A zatem bardzo serdecznie zapraszamy więc wszystkich by sprawdzili  co wiedzą o drodze Polski do niepodległości! 

 Kalendarium  https://twinspace.etwinning.net/69862/pages/page/467194

Baza pytań i odpowiedzi  https://twinspace.etwinning.net/69862/pages/page/484521

Kahoot  Link

Poradnik

Uczniów, którzy chcieliby powalczyć w szkolnym turnieju o 3 piękne książki zapraszamy we wtorek  29 stycznia o 8.00  do  świetlicy.  Przewidujemy także turniej dla nauczycieli. 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem