Aktualności

waste

Dzień 21 grudnia, był dniem wyjątkowo oczekiwanym w klasie 2a i 2b. Pojechaliśmy na warsztaty świąteczne do Oćwieki. W magiczną, świąteczną atmosferę wprowadził nas pan prowadzący zajęcia. Opowiedział o wielu staropolskich zwyczajach i obrzędach związanych ze świętami i wieczerzą wigilijną. Z wielką radością śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Potem przystąpiliśmy do wyrobu ciasta na pierniczki. Wszystkim udało się je pięknie polukrować. Aby ładnie ozdobić nasze stoły zrobiliśmy również stroiki. Niektóre wyglądały jak zimowe, pełne gwiazdek niebo. Po skończonej pracy czekała na nas niespodzianka. Zadzwonił dzwonek i ...... pojawił się Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Radości było co niemiara! Potem dzieląc się opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne, usiedliśmy do wieczerzy wigilijnej. Ten dzień na pewno długo pozostanie w naszej pamięci.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem