Aktualności

waste

Z radością informujemy, że uczeń klasy 6b, Tymoteusz Grzywaczewski zajął ex aequo pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt. "Pan Cogito, czyli egzystencjalny niepokój człowieka". Tymek recytował dwa wiersze. Najpierw „Satyrę na bożą krówkę” K.I.Gałczyńskiego, a później wiersz J. Twardowskiego pt. „W klasie”. Gratulujemy!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem