zimowisko

Jak co roku, w pierwszym tygodniu ferii, organizujemy zajęcia dla młodszych uczniów naszej szkoły. Mamy 30 miejsc przeznaczonych przede wszystkim dla dzieci, których rodzice pracują.
Karty kwalifikacji uczestnika wypoczynku można otrzymać w sekretariacie szkoły. Rekrutacja prowadzona będzie w oparciu o REGULAMIN REKRUTACJI.

Uczestnicy tegorocznej akcji będą szukać odpowiedzi na pytanie "Kim będę gdy dorosnę?". Spotkają się z osobami wykonującymi ciekawe zawody, będą brać udział w wycieczkach i warsztatach przybliżających im  pracę tych osób.  Poprzez zabawy i zajęcia będą rozpoznawać i rozwijać swoje własne predyspozycje.

Karty kwalifikacji uczestnika wypoczynku należy złożyć w sekretariacie szkoły do 15 stycznia 2020.

power300

przycisk