Aktualności
zimowisko
 
Jak co roku, w pierwszym tygodniu ferii, organizujemy zajęcia dla młodszych uczniów naszej szkoły. Mamy 30 miejsc przeznaczonych przede wszystkim dla dzieci, których rodzice pracują.
Karty kwalifikacji uczestnika wypoczynku można otrzymać w sekretariacie szkoły. Rekrutacja prowadzona będzie w oparciu o REGULAMIN REKRUTACJI. 
 
Uczestnicy tegorocznej akcji będą szukać odpowiedzi na pytanie "Kim będę gdy dorosnę?". Spotkają się z osobami wykonującymi ciekawe zawody, będą brać udział w wycieczkach i warsztatach przybliżających im  pracę tych osób.  Poprzez zabawy i zajęcia będą rozpoznawać i rozwijać swoje własne predyspozycje. 
 
Karty kwalifikacji uczestnika wypoczynku należy złożyć w sekretariacie szkoły do 15 stycznia 2020.

Zapraszamy
 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem