Rodzicu,

  • Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia w szkole zostaną zawieszone od 12 marca br. W dniach 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze.
  • Od 16 – 25.03 szkoła będzie zamknięta dla uczniów i żadne zajęcia nie będą prowadzone.
  • Zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • Nauczyciele przez Office 365 będą kontaktować się z uczniami.
  • Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS; https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/swiadczenia/-/publisher/details/1/komu-przysluguje-dodatkowy-zasilek-opiekunczy-na-czas-opieki-nad-dzieckiem-w-zwiazku-z-zamknieciem-z-powodu-covid-19-zlobka-klubu-dzieciecego-przedszkola-szkoly-/2537033
  • Przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
  • Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.
  • Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły przez e dziennik.

 

PAMIĘTAJ!

CZAS ODWOŁANIA ZAJĘĆ JEST OKRESEM KWARANTANNY, A NIE OKRESEM WAKACJI CZY SPOTKAŃ TOWARZYSKICH MŁODZIEŻY.

PROSZĘ DOPILNOWAĆ ABY UCZNIOWIE NIE SKUPIALI SIĘ W DUŻYCH GRUPACH, UNIKALI MIEJSC PUBLICZNYCH GDZIE PRZEBYWA DUŻO OSÓB.

Niewykorzystane opłaty za obiady uwzględnione zostaną w kolejnym miesiącu.