Aktualności

waste

Poniżej podajemy listę dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 6 w Gnieźnie. 
 
Do dnia 28.04.2020r do godziny 14:00 zbierane będą od rodziców dzieci zakwalifikowanych "Potwierdzenia woli" w formie papierowej ( jest możliwość wrzucenia dokumentu w zaklejonej kopercie do skrzynki pocztowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 6) lub skanem na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dokument "Potwierdzenie woli" dotyczy tylko dzieci spoza obwodu naszej szkoły. 
 
Dzieci z rejonu naszej szkoły są automatycznie przyjęte do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. 
 
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu 426-13-25.
 
 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem