Aktualności

waste

polkolonie
 
Zapraszamy na półkolonie letnie, które odbędą się w dniach 3-7 sierpnia 2020 r. Nieodpłatne zajęcia będą się odbywały w grupach, z zachowaniem zaleceń sanitarnych GIS i MEN. Możliwe jest przyjęcie 24 uczestników. Tematem przewodnim będzie zdrowie i aktywność fizyczna. Szczegółowy program opublikujemy pod koniec czerwca. Zajęcia będą trwały od 9.00-14.00. W ich trakcie dzieci otrzymają dwa nieodpłatne posiłki.
Karty kwalifikacji uczestnika wypoczynku do pobrania w szkole od 15 czerwca. Termin złożenia 25 czerwca 2020 r. Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji i regulaminem półkolonii.
 
 
 
 
 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem