tlo800

 

Minął niespełna ponad tydzień, treningu do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu w poprzednich edycjach rowerowej akcji, Gniezno zajmowało wysokie miejsca w klasyfikacjach.
W załączniku przekazuje zaproszenie od Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza, do tegorocznej edycji. Mamy świadomość jak wiele kosztuje Państwa teraz praca z podopiecznymi i współpracownikami, w związku z pandemią. Mamy również świadomość pozytywnego wpływu rowerowej akcji na mieszkańców Gniezna i nie tylko. Liczymy na Państwa wsparcie i tym razem.
Modernizacji uległa aplikacja, na bazie której odbywa się całe przedsięwzięcie. Poza jej nazwą na Aktywne Miasta, zmianie uległa szata graficzna. Udoskonalono również jej funkcje, które obecnie są przez nas wszystkich testowane. O zmianach i nowościach mogą Państwo przeczytać na stronie https://www.aktywne.miasta.pl/dolacz-do-rywalizacji
Jako koordynator lokalny, chętnie odpowiem na każde pytania. W przypadku wyrażenia chęci udziału i współpracy w promocji tegorocznej edycji, posiadamy materiały w wersji elektronicznej, do zamieszczania na Państwa stronach internetowych lub mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąć jeszcze więcej, zyskując obopólnie.

Szymon Drzewiecki