10 czerwca uczniowie klasy III B wraz z wychowawcą i rodzicami zorganizowali spotkanie klasowe podsumowujące trzy wspólnie spędzone lata.

Uczniowie klasy 3B wspólnie spotkali się na terenie Stajni Lider. Wspominali najważniejsze momenty z ich dotychczasowego szkolnego życia: wspólne zabawy, pasowanie na ucznia I klasy wycieczki. Wspominali, jak zmieniała się ich nauka i praca przez te wszystkie lata. Tu nawiązywali pierwsze przyjaźnie, wspólnie poznawali świat biorąc udział w wycieczkach, spotkaniach i uroczystościach szkolnych. Tu przeżywali radości z sukcesów i pierwsze porażki. Z  każdym dniem byli bogatsi w wiedzę i umiejętności.

Na naszym spotkaniu nie zabrakło  zabaw sportowych dla uczniów, ale też dla rodziców (przeciąganie liny). Dzieci mogły pojeździć na koniach i obejrzeć pokaz tresury koni.

Był też  poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Drogie dzieci, wraz z przekroczeniem progu klasy III  zamknął się za wami pewien okres życia, okres najpiękniejszy, okres dzieciństwa.

Wszystkiego dobrego!

Powodzenia w IV klasie!

Wychowawca