Aktualności

1. Chcemy, żeby świetlica była miejscem, w którym dzieci nie tylko czekają na lekcje czy powrót do domu, ale także wszechstronnie się rozwijają. Nie ukrywamy, że liczymy też na współpracę z rodzicami w tej kwestii. Jeśli macie Państwo, albo Dziadkowie, ciekawe hobby, albo zawód, który może być inspirujący dla dzieci - zapraszamy do świetlicy, zorganizujemy spotkanie, warsztaty z Państwa udziałem.

2. W kalendarzu świetlicowym znajdą się szczególne dni, w których będziemy proponować dzieciom niecodzienne tematy i aktywności. 15 września na przykład, będziemy świętować międzynarodowy Dzień Kropki, Mamy nadzieję, że szczególny charakter tego dnia dzieci podkreślą przychodząc w "kropkowym" ubraniu.   Więcej o idei tego święta tutaj   https://www.kalbi.pl/miedzynarodowy-dzien-kropki

2. Zgłosiłyśmy  się do udziału w międzynarodowych projektach edukacyjnych: On the forest path (Na leśnej ścieżce, projekt całoroczny) i Europe greets Europe (Europa wita Europę - z okazji międzynarodowego Dnia Języków Obcych, do końca września).

3. Chętnie przyjmiemy materiały plastyczne i papiernicze, chusteczki do nosa, ręczniki papierowe.