Aktualności

Projekt eTwinning
W tym roku proponujemy dzieciom uczęszczającym do świetlicy zabawę w zadania- wyzwania, która poza dostarczeniem dzieciom rozrywki ma też, nie ukrywajmy, cel edukacyjny. Jedno z tych wyzwań brzmi: pokaż, w ilu językach potrafisz się przywitać? Do wykonania zadania przygotowujemy się poprzez udział w projekcie Europe greets Europe.

Polega on na wymianie z innymi krajami materiałów audiowizualnych prezentujących powitanie w narodowym języku. Otrzymane z partnerskich szkół materiały zaprezentujemy 26 września z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych. Z pewnością wszyscy skorzystamy z tej niezwykłej lekcji.
Na razie prezentujemy nasze prace. Żeby je obejrzeć trzeba kliknąć w linki.

Mówimy cześć! Dzień dobry!
Mówimy dzień dobry!

Bonus- samoukładająca się Polska.